Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SK HRADČANY - HELL KOZEL

(Tomáš Barna, 1. 5. 2019 8:20)

Omlouvám se za zpoždění, nechtěl jsem reagovat hned po zápase a následně skrz pracovní a rodinné vytížení jsem se k tomu nedostal dříve (aspoň mohu konstatovat, že už je to s čistou hlavou a odstupem). V zápase v Hradčanech byl dlouho vyrovnaný stav, vítězný gól na 2:1 padl v samotném závěru. Po zápase bylo ze strany Hradčan reklamováno, že se hrálo údajně 3,5 minuty přes čas, (což nemohu negovat), na druhou stranu z pozice hráče na hřišti jsem během závěru zápasu neslyšel jedinou zmínku, že by bylo sděleno od rozhodčího, že např. zbývá ještě 5, 3 nebo 1 minuta. Našemu gólu předcházel na druhé straně roh (či aut) a šance Hradčan, po gólu a následné debatě se ještě nějaký čas hrálo, takže i kdybych přistoupil na to, že se celkem nastavovalo 3,5 minuty tak gól padl +- v 2 minutě nastavení, což vhledem k celkovému průběhu zápasu, který nutno podotknout se nepovedl ani jednomu týmu (neb to byl spíš boj, kdy po každém autu, rohu či výhozu brankáře následovali 2-3 tvrdší souboje, kde u každého druhého se reklamoval faul na jedné či druhé straně a fotbal se hrál opravdu poskromnu), je takové nastavení - aspoň za mě - snadno obhajitelné. Nechci to zlehčovat, ale za těch X let co hraji malou kopanou, jsem zjistit dvě pravdy: 1) gól platí, až když ho uzná rozhodčí a 2) zápas končí až rozhodčí zapíská konec. Tohle je opravdu na „posouzení“ rozhodčího – viz např. šlágr posledního kola mezi Rokytnicí a Kedlubnem, (kdy mimo Pidloně, který protestuje tak nějak standardně :-D – omlouvám se, to si dělám srandu) se nikdo příliš nevzrušoval a hrálo se za stavu 3:1, dokud nepadl poslední gól a rozhodčí nezapískal konec…
Mimochodem, když jsem zmínil tento zápas, chtěl bych (mimo jedné výjimky, která do zápasu nepatřila) ocenit všechny hráče na hřišti, za to, jaký fotbal se v Rokytnici oboustranně hrál a jakou měl zápas kvalitu - skutečně bylo vidět, že hraje první s druhým a o titul!!! Pánové smekám a těším se na velmi zajímavý závěr sezony.

CITOV CITY - ROZHODČÍ

(Tomáš Barna, 1. 5. 2019 8:40)

Ještě bych touto cestou poděkovat Panu Rozhodčímu v CITOVĚ (netuším jak se jmenuje) jednak za perfektně odpískaný celý zápas a hlavně za to, že se ještě najdou lidé, kteří sami od sebe (zadarmo a ve svém volném čase) přijedou v jeho případě z Olomouce na náš malý fotbal a svým nasazením a rozhodcovským výkonem pomáhají a přispívají "svou troškou do mlýna" k tomu, aby se malý fotbal vůbec hrál a celkově kultivoval. Za ligu děkuji!

Re: CITOV CITY - ROZHODČÍ

(Pidloň, 1. 5. 2019 8:55)

Čao Tome ,
máš pravdu . Rozhodčí hráčů Citova je perfektní .

Re: SK HRADČANY - HELL KOZEL

(Pidloň, 1. 5. 2019 9:23)

Čao Tome ,
máš pravdu , já už jiný nebudu . Ale vše v rámci fair play . Však mě znáš dlouho . Emoce jsou emoce . I po té jedné výjimce , o které píšeš jsme dál hráli v rámci fair play . Obě mužstva . I když si myslím , že ji měl rozhodčí asi vyhodnotit jinak . Ale to by pak asi bylo po krásném fotbale . Už je to pryč . Po zápase jsem se šel rozhodčímu za mé protesty a gesta vůči nastavení času omluvit , protože jak píšeš , zápas končí až když ho ukončí rozhodčí !!! Jinak fotbalu zdar a čisté hře obzvlášť !!!


Re: Re: SK HRADČANY - HELL KOZEL

(Tomáš Barna, 2. 5. 2019 0:19)

Pidloňovi se omlouvám, asi jsem tě neměl vůbec zmiňovat (bylo to myšleno spíš v žertu neboť během zápasu komentuješ hodně věcí), ale z tvojí strany tam nebylo nic neadekvátního, jen jsi apeloval na to, aby už byl odpískán konec, což s neméně zkušeným a ostříleným rozhodčím RK ani nehnulo :) a popisoval jsem to jen pro vykreslení situace a "problému" z našeho zápasu v Hradčanech. Nebylo to ani poprvé ani naposled, kdy rozhodčí něco nastavil a jen kvůli tomu se výsledek dosažený na hřišti nemění.

Re: Re: Re: SK HRADČANY - HELL KOZEL

(Pidloň, 2. 5. 2019 16:15)

Čao Tome ,
v pohodě . Je to přesně tak , jak jsi napsal . Pidloň už jiný nebude . Jinak jsem si opět rád zahrál proti vynikajícím fotbalistům z RK , které znám už nějaký ten rok , řekl bych nějaké desetiletí .

Re: SK HRADČANY - HELL KOZEL

(pepa předseda snad, 1. 5. 2019 16:04)

tome snad už s chladnou hlavou každý zápas je jiný a každý bod se počítá my jich moc nemáme ale to je jinší. sudí byl tázán několikrát. a to že nikoho nemrzí 3:1 nebo 4:1 je někde jinde atˇ se daří /jo radek padá 10 sekund před faulem a pěkně a martin není řezník ani bojovník MMA a sudí atˇ si dá na píšťalku na provázek pepa

Lions-Travex

(Michal, 2. 5. 2019 13:48)

Odložený zápas Majetín Lions-Travex se odehraje 8.5.2019 10.30h

Re: Lions-Travex

(Jedla Travex, 2. 5. 2019 14:12)

Souhlasí

Odklad

(Jarda Rokytnice, 2. 5. 2019 14:11)

Gunners - Rokytnice ..... odkládá Rokytnice vedoucí gunners neodpovídá na SMS a je nedostupný čekáme na vámi zvolené 2 termíny ....

poslední zápas 1 ligy s hel kozlem

(pepa sk hradčany, 21. 4. 2019 18:28)

počkám jak se vyjádří vedoucí pak to budu ventilovat

Re: poslední zápas 1 ligy s hel kozlem

(Radek Hell kozel, 21. 4. 2019 18:43)

Pepi vy buďte rádi, že hráč domácích Martin Mika vůbec dohrál zápas. Protože tolik likvidačních faulů se jen tak nevidí. Nebo mu ty drogy něčím řeďte, protože nebyl na fotbale, ale bojoval v MMA. A za stavu 1:1 nějaké krátké prodloužení vůbec nemůže nikoho poškodit. Přeji ti brzké uzdravení a mnohem pevnější nervy.

Re: Re: poslední zápas 1 ligy s hel kozlem

(Radek Pich, 21. 4. 2019 18:46)

A to se nebabím o tvých výlevech vůči rozhodčímu utkání. V tvých letech bys měl mít trošku nadhled a ne nás sprostě urážet.

Re: Re: Re: poslední zápas 1 ligy s hel kozlem

(pepa, 21. 4. 2019 21:35)

ty bys dělal a říkal co 3a půl min po zápase tak se nehraje za toho stavu probíráš m. miku měl váš sudí karty? já ne ale je jen ostrej ne zákeřný stav remízový by byl ok měj se

Odklad zápasu

(Jedla Travex, 18. 4. 2019 12:53)

Zápas Majetín - Travex je odložen. Odkládající tým je Travex. Děkujeme soupeři za vstřícnost.

Odklad

(Jarda Rokytnice, 16. 4. 2019 15:25)

Zippo odkládá zápas

Změna hřiště

(Pivárium , 9. 4. 2019 10:30)

V Říkovicích se ještě nedá hrát tak že odehrajeme utkání s Gunners u nich v Průhonicích v 9.00 hod dík soupeři za hřiště.

Re: Změna hřiště

(Luďanec - SCG, 9. 4. 2019 15:35)

jen upřesním, že datum zůstává a bude se hrát v Dluhonicích - do Průhonic bychom si zajeli, ale chápu, T9 je sviňa :)

Re: Re: Změna hřiště

(Pivárium, 10. 4. 2019 17:04)

Jo díky

Re: Změna hřiště

(Divak, 13. 4. 2019 9:31)

Kluci z pivarka to asi vazne vzali pres průhonice :D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »