Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY

1.KOLO   1.9. -   2.9
Hell Kozel SC Nealko 1 : 1
FC Travex IFK Vinary 4 : 0
Majetín Lions Sokol Rokytnice 2 : 6
SK Hradčany J.B. Tučín 1 : 1
City Citov AC Hrot 2 : 6
Zippo Vinary P.P.B Pivárium 5 : 3
Rotující Kedluben SC Gunners 5 : 3
         
         
2.KOLO   8.9. -   9.9
Hell Kozel FC Travex 1 : 2
IFK Vinary Majetín Lions 1 : 1
Sokol Rokytnice SK Hradčany 7 : 1
J.B. Tučín City Citov 5 : 1
AC Hrot Zippo Vinary 4 : 4
P.P.B Pivárium Rotující Kedluben 2 : 4
SC Nealko SC Gunners 8 : 2
         
         
3.KOLO   15.9. -   16.9
Majetín Lions Hell Kozel 3 : 0
FC Travex SC Nealko 3 : 2
SK Hradčany IFK Vinary 7 : 0
City Citov Sokol Rokytnice 1 : 6
Zippo Vinary J.B. Tučín odl    
Rotující Kedluben AC Hrot 4 : 4
SC Gunners P.P.B Pivárium 6 : 1
         
         
4.KOLO   22.9. -   23.9
Hell Kozel SK Hradčany odl    
FC Travex Majetín Lions 0 : 2
IFK Vinary City Citov 5 : 5
Sokol Rokytnice Zippo Vinary 7 : 1
J.B. Tučín Rotující Kedluben 2 : 1
AC Hrot SC Gunners 4 : 2
SC Nealko P.P.B Pivárium 1 : 5
         
         
5.KOLO   29.9. -   30.9
City Citov Hell Kozel 3 : 1
SK Hradčany FC Travex 2 : 2
Majetín Lions SC Nealko 1 : 5
Zippo Vinary IFK Vinary 7 : 1
Rotující Kedluben Sokol Rokytnice 3 : 1
SC Gunners J.B. Tučín 0 : 3
P.P.B Pivárium AC Hrot odl :  
         
         
6.KOLO   6.10. -   7.10
Hell Kozel Zippo Vinary 3 : 2
FC Travex City Citov 1 : 1
Majetín Lions SK Hradčany 1 : 0
IFK Vinary Rotující Kedluben 3 : 6
Sokol Rokytnice SC Gunners 12 : 2
J.B. Tučín P.P.B Pivárium 6 : 3
SC Nealko AC Hrot 0 : 9
         
         
7.KOLO   13.10. -   14.10
Rotující Kedluben Hell Kozel 3 : 0
Zippo Vinary FC Travex 8 : 1
City Citov Majetín Lions 2 : 1
SK Hradčany SC Nealko 3 : 0
SC Gunners IFK Vinary 3 : 2
P.P.B Pivárium Sokol Rokytnice 0 : 11
AC Hrot J.B. Tučín odl :  
         
         
8.KOLO   20.10. -   21.10
Hell Kozel SC Gunners 1 : 1
FC Travex Rotující Kedluben 2 : 5
Majetín Lions Zippo Vinary 5 : 5
SK Hradčany City Citov 1 : 4
IFK Vinary P.P.B Pivárium 2 : 8
Sokol Rokytnice AC Hrot 3 : 1
SC Nealko J.B. Tučín 8 : 2
         
         
9.KOLO   27.10. -   28.10
P.P.B Pivárium Hell Kozel 3 : 6
SC Gunners FC Travex 1 : 2
Rotující Kedluben Majetín Lions 4 : 3
Zippo Vinary SK Hradčany 9 : 0
City Citov SC Nealko 6   1
AC Hrot IFK Vinary 13 : 3
J.B. Tučín Sokol Rokytnice 2 : 8
         
         
10.KOLO   3.11. -   4.11
Hell Kozel AC Hrot 3 : 4
FC Travex P.P.B Pivárium odl :  
Majetín Lions SC Gunners 4 : 4
SK Hradčany Rotující Kedluben 1 : 7
City Citov Zippo Vinary 1 : 2
IFK Vinary J.B. Tučín 5 : 3
SC Nealko Sokol Rokytnice 2 : 3
         
         
11.KOLO   10.11. -   11.11
J.B. Tučín Hell Kozel 1 : 1
AC Hrot FC Travex odl :  
P.P.B Pivárium Majetín Lions 7 : 2
SC Gunners SK Hradčany 2 : 2
Rotující Kedluben City Citov 3 : 0
Zippo Vinary SC Nealko 5 : 9
Sokol Rokytnice IFK Vinary 6 : 1
         
         
12.KOLO   17.11. -   18.11
Hell Kozel Sokol Rokytnice 2 : 2
FC Travex J.B. Tučín 6 : 0
Majetín Lions AC Hrot 3 : 4
SK Hradčany P.P.B Pivárium 3 : 1
City Citov SC Gunners 6 : 2
Zippo Vinary Rotující Kedluben 4 : 2
SC Nealko IFK Vinary 0 : 8
         
         
13.KOLO   24.11. -   25.11
IFK Vinary Hell Kozel 2 : 5
Sokol Rokytnice FC Travex odl :  
J.B. Tučín Majetín Lions 5 : 5
AC Hrot SK Hradčany 3 : 2
P.P.B Pivárium City Citov 1 : 5
SC Gunners Zippo Vinary 0 : 0
Rotující Kedluben SC Nealko 6 : 2

 

 

JARO 2019

14.KOLO              
30.3. - 31.3 Místo Den Čas Výsledek
SC Nealko Hell Kozel Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary FC Travex Vinary Ne 9:00   :  
Sokol Rokytnice Majetín Lions Rokytnice Ne 14:00   :  
J.B. Tučín SK Hradčany Tučín Ne 10:00   :  
AC Hrot City Citov Dřevohostice So 16:00   :  
P.P.B Pivárium Zippo Vinary Říkovice So 10:00   :  
SC Gunners Rotující Kedluben Dluhonice Ne 8:45   :  
               
15.KOLO              
6.4. - 7.4 Místo Den Čas Výsledek
FC Travex Hell Kozel Na lokotce Ne 10:15   :  
Majetín Lions IFK Vinary Majetín Ne 10:30   :  
SK Hradčany Sokol Rokytnice Hradčany Ne 10:30   :  
City Citov J.B. Tučín Citov Ne 10:15   :  
Zippo Vinary AC Hrot Vinary Ne 14:30   :  
Rotující Kedluben P.P.B Pivárium Kozlovice  So 10:00   :  
SC Gunners SC Nealko Dluhonice Ne 8:45   :  
               
16.KOLO              
13.4. - 14.4 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel Majetín Lions Dluhonice Ne 10:00   :  
SC Nealko FC Travex Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary SK Hradčany Vinary Ne 9:00   :  
Sokol Rokytnice City Citov Rokytnice Ne 14:00   :  
J.B. Tučín Zippo Vinary Tučín Ne 10:00   :  
AC Hrot Rotující Kedluben Dřevohostice So 16:00   :  
P.P.B Pivárium SC Gunners Říkovice So 10:00   :  
               
17.KOLO              
20.4. - 21.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Hradčany Hell Kozel Hradčany Ne 10:30   :  
Majetín Lions FC Travex Majetín Ne 10:30   :  
City Citov IFK Vinary Citov Ne 10:15   :  
Zippo Vinary Sokol Rokytnice Vinary Ne 14:30   :  
Rotující Kedluben J.B. Tučín Kozlovice  So 10:00   :  
SC Gunners AC Hrot Dluhonice Ne 8:45   :  
P.P.B Pivárium SC Nealko Říkovice So 10:00   :  
               
18.KOLO              
27.4. - 28.4 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel City Citov Dluhonice Ne 10:00   :  
FC Travex SK Hradčany Na lokotce Ne 10:15   :  
SC Nealko Majetín Lions Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary Zippo Vinary Vinary Ne 9:00   :  
Sokol Rokytnice Rotující Kedluben Rokytnice Ne 14:00   :  
J.B. Tučín SC Gunners Tučín Ne 10:00   :  
AC Hrot P.P.B Pivárium Dřevohostice So 16:00   :  
               
19.KOLO              
4.5. - 5.5 Místo Den Čas Výsledek
Zippo Vinary Hell Kozel Vinary Ne 14:30   :  
City Citov FC Travex Citov Ne 10:15   :  
SK Hradčany Majetín Lions Hradčany Ne 10:30   :  
Rotující Kedluben IFK Vinary Kozlovice  So 10:00   :  
SC Gunners Sokol Rokytnice Dluhonice Ne 8:45   :  
P.P.B Pivárium J.B. Tučín Říkovice So 10:00   :  
AC Hrot SC Nealko Dřevohostice So 16:00   :  
               
20.KOLO              
11.5. - 12.5 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel Rotující Kedluben Dluhonice Ne 10:00   :  
FC Travex Zippo Vinary Na lokotce Ne 10:15   :  
Majetín Lions City Citov Majetín Ne 10:30   :  
SC Nealko SK Hradčany Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary SC Gunners Vinary Ne 9:00   :  
Sokol Rokytnice P.P.B Pivárium Rokytnice Ne 14:00   :  
J.B. Tučín AC Hrot Tučín Ne 10:00   :  
               
21.KOLO              
18.5. - 19.5 Místo Den Čas Výsledek
SC Gunners Hell Kozel Dluhonice Ne 8:45   :  
Rotující Kedluben FC Travex Kozlovice  So 10:00   :  
Zippo Vinary Majetín Lions Vinary Ne 14:30   :  
City Citov SK Hradčany Citov Ne 10:15   :  
P.P.B Pivárium IFK Vinary Říkovice So 10:00   :  
AC Hrot Sokol Rokytnice Dřevohostice So 16:00   :  
J.B. Tučín SC Nealko Tučín Ne 10:00   :  
               
22.KOLO              
25.5. - 26.5 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel P.P.B Pivárium Dluhonice Ne 10:00   :  
FC Travex SC Gunners Na lokotce Ne 10:15   :  
Majetín Lions Rotující Kedluben Majetín Ne 10:30   :  
SK Hradčany Zippo Vinary Hradčany Ne 10:30   :  
SC Nealko City Citov Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary AC Hrot Vinary Ne 9:00   :  
Sokol Rokytnice J.B. Tučín Rokytnice Ne 14:00   :  
               
23.KOLO              
1.6. - 2.6 Místo Den Čas Výsledek
AC Hrot Hell Kozel Dřevohostice So 16:00   :  
P.P.B Pivárium FC Travex Říkovice So 10:00   :  
SC Gunners Majetín Lions Dluhonice Ne 8:45   :  
Rotující Kedluben SK Hradčany Kozlovice  So 10:00   :  
Zippo Vinary City Citov Vinary Ne 14:30   :  
J.B. Tučín IFK Vinary Tučín Ne 10:00   :  
Sokol Rokytnice SC Nealko Rokytnice Ne 14:00   :  
               
24.KOLO              
8.6. - 9.6 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel J.B. Tučín Dluhonice Ne 10:00   :  
FC Travex AC Hrot Na lokotce Ne 10:15   :  
Majetín Lions P.P.B Pivárium Majetín Ne 10:30   :  
SK Hradčany SC Gunners Hradčany Ne 10:30   :  
City Citov Rotující Kedluben Citov Ne 10:15   :  
SC Nealko Zippo Vinary Oxford So 9:00   :  
IFK Vinary Sokol Rokytnice Vinary Ne 9:00   :  
               
25.KOLO              
15.6. - 16.6 Místo Den Čas Výsledek
Sokol Rokytnice Hell Kozel Rokytnice Ne 14:00   :  
J.B. Tučín FC Travex Tučín Ne 10:00   :  
AC Hrot Majetín Lions Dřevohostice So 16:00   :  
P.P.B Pivárium SK Hradčany Říkovice So 10:00   :  
SC Gunners City Citov Dluhonice Ne 8:45   :  
Rotující Kedluben Zippo Vinary Kozlovice  So 10:00   :  
IFK Vinary SC Nealko Vinary Ne 9:00   :  
               
26.KOLO              
22.6. - 23.6 Místo Den Čas Výsledek
Hell Kozel IFK Vinary Dluhonice Ne 10:00   :  
FC Travex Sokol Rokytnice Na lokotce Ne 10:15   :  
Majetín Lions J.B. Tučín Majetín Ne 10:30   :  
SK Hradčany AC Hrot Hradčany Ne 10:30   :  
City Citov P.P.B Pivárium Citov Ne 10:15   :  
Zippo Vinary SC Gunners Vinary Ne 14:30   :  
SC Nealko Rotující Kedluben Oxford So 9:00   :