Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů

 Rozpis zápasů pro  JARO 2018

14.KOLO        
31.3. - 1.4 Místo Den Čas
volno Sokol Rokytnice      
SK Hradčany SC Nealko Hradčany Ne 10:30
Hell Kozel FC Travex Dluhonice Ne 10:00
J.B. Tučín IFK Vinary Tučín Ne 10:00
AC Hrot Majetín Lions Dřevohostice So 16:00
Komando Osek Zippo Vinary Osek So 15:30
Rotující Kedluben SC Gunners Kozlovice  So 9:00
         
15.KOLO        
7.4. - 8.4 Místo Den Čas
SC Nealko Sokol Rokytnice Oxford So 9:00
FC Travex SK Hradčany Na lokotce Ne 10:15
IFK Vinary Hell Kozel Vinary Ne 9:00
Majetín Lions J.B. Tučín Majetín Ne 10:30
Zippo Vinary AC Hrot Vinary Ne 14:30
SC Gunners Komando Osek Dluhonice Ne 8:45
Rotující Kedluben volno      
         
16.KOLO        
14.4. - 15.4 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice FC Travex Rokytnice Ne 14:00
volno SC Nealko      
SK Hradčany IFK Vinary Hradčany Ne 10:30
Hell Kozel Majetín Lions Dluhonice Ne 10:00
J.B. Tučín Zippo Vinary Tučín Ne 10:00
AC Hrot SC Gunners Dřevohostice So 16:00
Komando Osek Rotující Kedluben Osek So 15:30
         
17.KOLO        
21.4. - 22.4 Místo Den Čas
IFK Vinary Sokol Rokytnice Vinary Ne 9:00
FC Travex SC Nealko Na lokotce Ne 10:15
Majetín Lions SK Hradčany Majetín Ne 10:30
Zippo Vinary Hell Kozel Vinary Ne 14:30
SC Gunners J.B. Tučín Dluhonice Ne 8:45
Rotující Kedluben AC Hrot Kozlovice  So 9:00
Komando Osek volno      
         
18.KOLO        
28.4. - 29.4 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice Majetín Lions Rokytnice Ne 14:00
SC Nealko IFK Vinary Oxford So 9:00
volno FC Travex      
SK Hradčany Zippo Vinary Hradčany Ne 10:30
Hell Kozel SC Gunners Dluhonice Ne 10:00
J.B. Tučín Rotující Kedluben Tučín Ne 10:00
AC Hrot Komando Osek Dřevohostice So 16:00
         
19.KOLO        
5.5. - 6.5 Místo Den Čas
Zippo Vinary Sokol Rokytnice Vinary Ne 14:30
Majetín Lions SC Nealko Majetín Ne 10:30
IFK Vinary FC Travex Vinary Ne 9:00
SC Gunners SK Hradčany Dluhonice Ne 8:45
Rotující Kedluben Hell Kozel Kozlovice  So 9:00
Komando Osek J.B. Tučín Osek So 15:30
AC Hrot volno      
         
20.KOLO        
12.5. - 13.5 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice SC Gunners Rokytnice Ne 14:00
SC Nealko Zippo Vinary Oxford So 9:00
FC Travex Majetín Lions Na lokotce Ne 10:15
volno IFK Vinary      
SK Hradčany Rotující Kedluben Hradčany Ne 10:30
Hell Kozel Komando Osek Dluhonice Ne 10:00
J.B. Tučín AC Hrot Tučín Ne 10:00
         
21.KOLO        
19.5. - 20.5 Místo Den Čas
Rotující Kedluben Sokol Rokytnice Kozlovice  So 9:00
SC Gunners SC Nealko Dluhonice Ne 8:45
Zippo Vinary FC Travex Vinary Ne 14:30
Majetín Lions IFK Vinary Majetín Ne 10:30
Komando Osek SK Hradčany Osek So 15:30
AC Hrot Hell Kozel Dřevohostice So 16:00
J.B. Tučín volno      
         
22.KOLO        
26.5. - 27.5 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice Komando Osek Rokytnice Ne 14:00
SC Nealko Rotující Kedluben Oxford So 9:00
FC Travex SC Gunners Na lokotce Ne 10:15
IFK Vinary Zippo Vinary Vinary Ne 9:00
volno Majetín Lions      
SK Hradčany AC Hrot Hradčany Ne 10:30
Hell Kozel J.B. Tučín Dluhonice Ne 10:00
         
23.KOLO        
2.6. - 3.6 Místo Den Čas
AC Hrot Sokol Rokytnice Dřevohostice So 16:00
Komando Osek SC Nealko Osek So 15:30
Rotující Kedluben FC Travex Kozlovice  So 9:00
SC Gunners IFK Vinary Dluhonice Ne 8:45
Zippo Vinary Majetín Lions Vinary Ne 14:30
J.B. Tučín SK Hradčany Tučín Ne 10:00
Hell Kozel volno      
         
24.KOLO        
9.6. - 10.6 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice J.B. Tučín Rokytnice Ne 14:00
SC Nealko AC Hrot Oxford So 9:00
FC Travex Komando Osek Na lokotce Ne 10:15
IFK Vinary Rotující Kedluben Vinary Ne 9:00
Majetín Lions SC Gunners Majetín Ne 10:30
volno Zippo Vinary      
SK Hradčany Hell Kozel Hradčany Ne 10:30
         
25.KOLO        
16.6. - 17.6 Místo Den Čas
Hell Kozel Sokol Rokytnice Dluhonice Ne 10:00
J.B. Tučín SC Nealko Tučín Ne 10:00
AC Hrot FC Travex Dřevohostice So 16:00
Komando Osek IFK Vinary Osek So 15:30
Rotující Kedluben Majetín Lions Kozlovice  So 9:00
SC Gunners Zippo Vinary Dluhonice Ne 8:45
SK Hradčany volno      
         
26.KOLO        
23.6. - 24.6 Místo Den Čas
Sokol Rokytnice SK Hradčany Rokytnice Ne 14:00
SC Nealko Hell Kozel Oxford So 9:00
FC Travex J.B. Tučín Na lokotce Ne 10:15
IFK Vinary AC Hrot Vinary Ne 9:00
Majetín Lions Komando Osek Majetín Ne 10:30
Zippo Vinary Rotující Kedluben Vinary Ne 14:30
volno SC Gunners      

 

Kompletní rozlosování sezony 2017/12018 ve formátu doc zde:

/file/1/rozlosovani-sezony-2017_2018.doc