Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dohrávka

(Pivárium , 25. 9. 2018 16:38)

Nealko-Pivárium čtvrtek 27.9 v 17.30 na Oxfordu a AC Hrot-Pivárium odloženo.

Přeložení

(Jarda Rokytnice, 19. 9. 2018 22:08)

Rokytnice : Zippo .... Změna hrací doby pátek 19:30 hřiště Rokytnice ..

Předehrávka

(Pivárium , 19. 9. 2018 15:47)

5 kolo Pivárium-AC Hrot se odehraje 27.9 v 17.15 v Říkovicích,děkuji soupeři za výměnu.

Odložení zápasu

(Pivárium , 19. 9. 2018 15:40)

Nealko- Pivárium odloženo termín upřesním děkuji soupeři

Odložení zápasu Hell Kozel - SK Hradčany

(Tomáš Barna, 17. 9. 2018 11:00)

odložení zápasu 4.kola, odkládající tým SK Hradčany. Termín dohrávky bude upřesněn.

Odložení zápasu ROTUJÍCÍ KEDLUBEN - AC HROT

(Tomáš Barna, 10. 9. 2018 15:30)

odklad zápasu 3. kola pro obsazenost hřiště v Kozlovicích

Re: Odložení zápasu ROTUJÍCÍ KEDLUBEN - AC HROT

(Lojza, 10. 9. 2018 19:39)

Odkládá RK,díky a snad najdeme volný termín.Zdarec

Odložení zápasu ZIPPO VINARY - J.B. Tučín

(Tomáš Barna, 10. 9. 2018 15:28)

odklad zápasu 3. kola - odkládající tým J.B. Tučín

RK KAFKI

(Pidloň, 11. 6. 2018 21:26)

Čao Rudo a RK Kafki ,
gratulace k titulu . Jen tak dále .

RE: úroveň ligy

(Tomáš Barna, 6. 6. 2018 15:10)

děkuji za názor Filipovi a k uvedenému bych si dovolil několik poznámek:
1) přestože jsem si nenašel čas se na vás v olomoucké lize zajet podívat osobně, pravidelně výsledky sleduji, s Bobem se bavíme o Vašich zápasech a držím palce, ať poslední kola zvládnete a dotáhnete sezonu do vítězného konce!
2) Díky Rudovi se Vám podařilo dát dohromady perfektní "výběr hráčů z Přerova", takže se nedivím, že hrajeme o nejvyšší příčky a tedy logicky i Vaše kvalita je nesrovnatelná s tím, co jsi viděl tady a co popisuješ. Otázka je kolik takto kvalitních týmů by se mohlo na Přerovsku poskládat ? (osobně tipuji, že max. 2)
3) Ohledně rozhodčího: přestože drtivou většinu zápasů odehrajeme zcela bez rozhodčího a naprosto v klidu (ale mohu mluvit pouze za HELL KOZEL - jako příklad naposled v Oseku, kde nám stačila pouze časomíra a na všem ostatním jsme se dohodli na hřišti, přestože zápas byl vyrovnaný) SOUHLASÍM S TÍM, ŽE NEZÁVISLÝ ROZHODČÍ BY VÝRAZNĚ POMOHL . Nicméně toto zmiňoval už Hany před několika roky. Pokud si to na schůzi odsouhlasíme, klidně začnu připravovat koncept (nebude to ze dne na den, ale myslím, že v horizontu jednoho roku od „schválení“ by to bylo reálné). Samozřejmě to násobně zvedne cenu startovného , ale pokud by na tomto byla mezi týmy shoda, není to neřešitelné.
4) já osobně největší problém Přerovské malé kopané vidím v ABSENCI KVALITNÍHO HŘIŠTĚ / HŘIŠT. A vnímám to jako spojené nádoby, kdy bez dobrého hřiště někde ve městě (ideálně s kvalitním zázemím) se nemůže zvedat počet týmů, které PLMK hrají …
Teď trošku sci-fi (ideální scénář): pokud by byl ve městě areál se dvěma hřišti s umělou trávou 3. generace, na které se dá hrát i za deště, u které by byla malá hospůdka a dětské hřiště, nepochybuji, že by se nehrálo celý víkend od pátku večera do neděle, spousta lidí by se přišla podívat, tím by rostl zájem hrát malou kopanou, přibylo by týmů i hráčů, a pokud by se hrálo na jednom místě a nevidím důvod, proč by i event. rozhodčí neodpískal 2-3 zápasy za den …
5) Udělat rovnítko mezi tím, že Rokytnice ani jednou neprohrála a nízkou kvalitou ligy mi přijde trošku mimo, zvlášť když jsi je neviděl hrát! Rokytnice má výborně poskládaný tým (jak věkově tak fotbalově), doplněné o registrované kluky, kteří hrají v Olomouci za Holici a Sigmu, specifické hřiště s umělým povrchem, kde pokud vím, tak si v týdnu společně zatrénují (což se proti nám, kteří si v týdnu nekopnou a sejdeme se pouze na zápas, musí někde projevit) a na všechny zápasy jezdí v 11 a více lidech. Možná je to trošku nuda, ale titul bude letos v dobrých rukou a naprosto zaslouženě !!
PS: Kdyby Manchester City vyhrál Premier League bez prohry, tak bys taky tvrdil, že její úroveň jde do kytek?
6) Přerovská liga malé kopané včetně 1.ligy je otevřená AMATÉRSKÁ SOUTĚŽ (kde se sestupuje a postupuje) a tak po peripetiích z předchozích let s odhlášením ULTRAS před začátkem roku a neochoty postupovat ze 2 ligy buďme rádi, že soutěž hraje 13 týmů a věřím, že od příštího roku zase klasicky 14. Rozdíly v kvalitě samozřejmě jsou, ale to je stejné i v 1. HET lize, kde 5 týmů hraje o titul (do nichž s úsměvem počítám i Spartu) a zbytek tak nějak o záchranu …

Re: RE: úroveň ligy

(Pidloň, 6. 6. 2018 15:57)

Čao Tome ,
napsal jsi to výborně a úplně s Tebou souhlasím . Ve všech bodech . Je vidět , že vedení 1. ligy je v dobrých rukou a jako vedoucí si vedeš dobře a umíš vystupovat a perfektně napsat to , co si myslíš a jak to cítíš . Taky velká pochvala a asi nejenom ode mě , ale i od ostatních mančaftů , jak všechno bylo přehledně a perfektně včas uděláno . Ať už výsledky , tabulka , góly , střelci , dohrávané zápasy atd . Málokdo by chtěl dělat vedoucího ligy a Ty to zvládáš na úkor svého času a osobního volna perfektně . Takže Tobě také velká pochvala . I když si za ni nic nekoupíš .

PS : Když byla soutěž tak slabá , tak ji víceméně mohl vyhrát každý , ale " bohužel " ji vyhrál nováček z Rokytnice . My se naopak těšili , když jsme postoupili , že si zahrajeme o level výš opět po dlouhé době 1. ligu a nějak se zkusíme umístit co nejlépe (asi tak do 5. místa) . To , že jsme vyhráli je veliká třešeň na velikém dortu . A o to víc to těší . Hlavně je to rovných 15 let , co jsme 1. ligu vyhráli poprvé . A nemyslím si , že by soutěž byla slabá . Některé zápasy byly lehčí a některé těžší . Bohužel , to už tak bývá . Já osobně jsem věděl (díky Netu a přehledným stránkám) , co (kdo) hraje v 1. lize za mužstva , jak se jim daří , kdo , jak kde dopadl , kdo skončil do 5. místa , kdo za nimi atd. A když jsme postoupili , tak jsem hned čekoval , kdo a jak se umístil v loňském ročníku 1. ligy , soupisky , kdo a kde ještě hraje , jestli někoho znám , neznám atd. Zní to blbě , ale na každého soupeře jsme se nějak připravili . Prostě , štěstí přálo připraveným . Příští ročník to může být úplně jinak . My se na něj samozřejmě těšíme . Malé kopané na Přerovsku ZDAR !!!

Re: Re: RE: úroveň ligy

(Rudolf, 6. 6. 2018 17:08)

Pidloňu, jestli ty ještě hraješ za Rokytnici ještě, tak nechápu ten titul :-), :-), :-). Nesnižuji kvalitu vašeho týmu a už vůbec ne zisk titulu (to jste dokázali na hřišti a právem). Jen definuji kvalitu soutěže před lety a teď. A to je jasné všem. Jen na vysvětlenou, aby si zase někdo neobrátil moje slova. Já třeba jezdím z Olomouce hrát do Přerova co to jde, ale když párkrát přijedeš, nehraje se, nebo je to odložené, tak se ptáš proč. To tu ligu trochu degraduje. Ale v Olomoucké se to děje taky teď, bohužel a tím trochu postrádá regulérnost. Drž se a ať drží kolena než budeme hrát proti sobě. Vezmu ti zástěru a zase si kopneme :-).

Re: Re: Re: RE: úroveň ligy

(Pidloň, 6. 6. 2018 17:39)

Rudo ,
s tou docházkou máš trošku pravdu , ale tu neovlivní ani vedoucí jednotlivých družstev. Naproti tomu ve veškerých ligách co si mužstva nabrali mladý kluky , tak jenom slyšíš , že na to serou , že v pátek účast přislíbí a o víkendu na zápas nepřijdou a přijdou tam jen " staří kokoti " . Víš jak to myslím . Naproti tomu , co jsem hrál za poslední roky v nižších ligách a potažmo ve druhé lize , tak nikdo nechtěl postoupit do 1. ligy a zase možná nebude chtít . Nevím proč . My byli rádi , že se povolila jako hřiště opět guma (mám dojem , že byla chvíli v 1. lize zakázána , ale to si nejsem jistý , říkalo se to) a rádi jsme postoupili do 1. ligy . A děj se vůle boží . Buď to půjde a nebo ne .

Re: Re: Re: Re: RE: úroveň ligy

(St0rm, 8. 6. 2018 9:04)

Ano umelka byla rok zakazana....a kdyz to slysim pri zapasech tak by ju zakazalo vice lidi opet a znova ..jeste ze nas to uz trapit nebude ...sportu zdar

Re: RE: úroveň ligy

(Rudolf, 6. 6. 2018 17:01)

Naprostý souhlas Tome, ale myslím, že jak jsem uváděl výše - upravil bych pravidla malinko v rámci registrace a disciplinárních trestů. Jinak moc fandím.

Re: Re: RE: úroveň ligy

(Tomáš Barna, 7. 6. 2018 7:12)

Díky Rudo. Já rozhodně netvrdím, že je tady všechno ideální, že není třeba nic měnit nebo že "všechno děláme nejlíp"! Jsem hlava otevřená, žádným návrhům (klidně "z opačného spektra") se nebráním, jen je to vždy běh na delší trať a nejde to hned (to umí jen Babiš) . Každopádně děkuji za věcné argumenty

Uroven

(Filip , 1. 6. 2018 9:05)

Prvne a to hlavne bych chtel rict, ze tento nasledujici text se nema doktnout niceho a predevsim nikoho, ale......tento tyden sem po dvou letech navstivil dva zapsy plmk. Jeden tretiligovy, o tom se bavit nebudu a jeden ligovy, konkretne Nealko- RK. Na hristi sem videl 12 hracu, kazdy jine triko na sobe, alespon, ze barvy sedi.....zapas veden bez rozhodciho. No co reknete si.....utkani zacalo a behem chvile neni videt mic ani hraci jak se prasi, jdu si rychle k Vozenilkovi pro roušku, navic v poctu 2x 5+1 na malinkem hristi se fotbalove vymyslet moc neda, i kdyz kvalitnich fotbalistu je tam dost. Po polocase radeji odchazim s pocitem, ze kdyz pred dvema lety koncil ja s malou a rikal sem, ze je to velmi spatne, tak ted je to tragicke. Nechci krivdit Rokytnici, vubec nevim, kdo tam.hraje a kvalitu maji jiste velkou, ale v dobach, kdy tato soutez mela uroven, i ten nejlepsi tym alespon 1x behem peti kol klopytl. Mit 20 zapasu 20 vyher podle me svedci jednak o velke kvalite Rokyty na druhou stranu o celkove nekvalite souteze. Casy, tymu Hotel Fit, Rk, Kafki,Hrot, Travex a dalsi to byla radost. Nektere tymy uz nehraji a ty co ano, tak porad s kadrem z preddeseti a vice let a jsou konkurence schopne, protoze tam hraji pani fotbalisti - Kozel, Krampla, Hradil,Juranek, Palinek, Jedelsky atd.. Nechci nikoho popudit a uz vubec ne rozvirit negativni emoce, je to jen muj nazor, nazor člověka, co mel moznost hrat s pany a proti panum fotbalistum. Chci podekovat Rudovi Polovi, ze mam moznost hrat s tim nej co po prerovskych malych hristich beha, olomouckou malou kopanou, konecne si zase zahraju to, co v Prerove bylo pred x lety. Vam vsem preju, at vas to bavi a treba, pokud budete chtit, to zase jednou pozvednete.

Re: Uroven

(Vybiška, 1. 6. 2018 11:21)

Jen to srovnání Olomoucká liga a Přerovská liga dopručuji se zajet podívat možná se někomu rozsvíti a pokusí se stím neco udělat tento model co je v Přerově je momentákně k smíchu a odsouzen k záhubě Rokyťě vše nej k titulu (a ten počet manšaftu v prvni lize co dodat????)

Re: Uroven

(Fanousek, 2. 6. 2018 14:27)

Jedinny co jsi v textu zkritizoval bylo hriste a dresy

Re: Uroven

(Fanoušek č. 2, 2. 6. 2018 15:14)

Jediné, co jsi ve svém textu zkritizoval bylo hřiště a dresy. Ano, máš pravdu, spoustu týmů hraje jen v tričkách stejné barvy na hřišti, které se nedá označit ani jako pískoviště pro děti. Ale je to amatérská soutěž, kde to hrají kluci pro zábavu a oni na to hřiště lezou dobrovolně. To je podobný, jako kdyby jsi hráčům v okresním přeboru vytýkal, že nemají dresy a hřiště jak v první lize. Ano, hrají to staří vysloužilci doplněný mladýma, kteří neuběhají velké hřiště nebo mají prostě jen rádi rychlejší a techničtější fotbal. Možná nestojí úroveň za nic, ale hrají to přece jen pro radost. A že je Rokytnice neporažena? Jsou výborní a osobně jim gratuluji k titulu, ikdyž si myslím, že po dneska ztratí ;) sportu zdar.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »